dietetyk warszawa
apple.png

Jesteś tutaj:  Start > O nas > Aktualności > Nowa placówka na Saskiej Kępie!

Nowa placówka na Saskiej Kępie!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Poradnia Dietetyczna Dietosfera od czerwca 2012 otwiera drugą placówkę na Saskiej Kępie.
 

Już prowadzimy zapisy!


Saska Kępa to jedyne w swoim rodzaju miejsce w Warszawie - serce prawej strony Wisły – cisza, spokój i dużo zieleni. Nowy Gabinet znajduje się obok Szpitala Dziecięcego na Niekłańskiej, w urokliwej okolicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie bardzo blisko tętniącej życiem ulicy Francuskiej oraz Ronda Waszyngtona.


Na Saską Kępę można łatwo dojechać z Targówka, Zacisza, Pragi Północ, Grochowa i Gocławia a także z nieco odleglejszych terenów takich jak Ząbki, Marki, Wawer, Rembertów, Józefów czy Otwock. Bezpośrednie, wygodne połączenie tramwajowe z Centrum gwarantuje szybki dojazd, nawet w godzinach szczytu.Do dyspozycji pacjentów są miejsca parkingowe tuż pod oknami Gabinetu, na ulicy Londyńskiej, a także bliskie, przestronne parkingi strzeżone i niestrzeżone – na terenie szpitala dziecięcego.


Na Saskiej Kępie Pacjentami zajmie się Agata Białek – doświadczony i empatyczny dietetyk.


Poradnia Dietetyczna Dietosfera – Warszawa, Saska Kępa
ul. Londyńska 14/14 (2 klatka, parter) - zobacz mapę dojazdową
03-921 Warszawa
tel. (022) 258-97-47 lub 666 555 819
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Zobaczcie jaki piękny gabinet!

gabinetlondynska14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak dojechać?


Dojazd samochodem

Od ulicy Waszyngtona:
1/skręcić w ulicę Saską, potem w trzecią ulicę w lewo (Walecznych), a na wysokości Restauracji Bałkany skręcić w prawo w Londyńską
2/ skręcić w Międzynarodową, potem w 2 ulicę na prawo (Walecznych), a na wysokości Restauracji w lewo w Londyńską


Od Wału Miedzeszyńskiego:

Zjechać w ulicę Zwycięzców, minąć przecznicę z Francuską i Saską, zaraz za przecznicą z Saską skręcić w lewo w Niekłańską, potem minąć Szpital i skręcić w pierwszą ulicę w prawo – Holenderską. Wyjazd z Holenderskiej jest vis a vis budynku Londyńska 14


Od Alei Stanów Zjednoczonych:
Zjechać w ulicę Saską, następnie skręcić w 3 ulicę w prawo (Zwycięzców), potem od razu skręcić w lewo w Niekłańską, minąć Szpital i skręcić w pierwszą ulicę w prawo – Holenderską. Wyjazd z Holenderskiej jest vis a vis budynku Londyńska 14


Linie tramwajowe: 9, 24, 25 (przystanek Park Skaryszewski)
Linie autobusowe: Linie przyspieszone 509 i 507 (przystanek Stacja Krwiodawstwa); linie zwykłe: 147, 111, 123 (przystanek Walecznych)


ZAPRASZAMY!


 

Rezerwuj wizytę

Rezerwacja telefoniczna:


poniedziałek-piątek

w godz. 9.00 -19.00

(22) 258 97 47

 

Nasze placówki
placowki

Newsletter

Aby otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach, prosimy wpisać swój adres e-mail


projekt i realizacja CMS resMedia Website Security Test