Aktualności

Praktyki w poradni Dietosfera

Ogłaszamy nabór na praktyki w poradni dietetycznej Dietosfera dla studentów i ewentualnie absolwentów dietetyki i żywienia człowieka.

Pod okiem naszych doświadczonych dietetyków możesz nie tylko "zaliczyć" zajęcia praktyczne wymagane na uczelni, ale także dużo się nauczyć :)

Aplikacje proszę wysyłać na adres- kontakt@dietosfera.pl

Zapraszamy!

przeglądaj

Promocja wakacyjna

Wreszcie WAKACJE!

Mamy z tej okazji dla Was niespodziankę! Właśnie ruszyła nasza- PROMOCJA na wakacje!
O co chodzi?
Już teraz umawiając się na konsultacje dietetyczną "Daj się poznać" zapłacisz nie 220 a 150 zł! Tak, dobrze czytasz. W dodatku przewidywany czas konsultacji to aż 90 minut z jednym z naszych dietetyków.
Za co płacisz?
Za konkrety! Podczas konsultacji wykonamy:
👉 analizę składu ciała wraz ze szczegółowym omówieniem wyników
👉 wywiad żywieniowy i zdrowotny z zaproponowaniem zmian, badań profilaktycznych czy ewentualnej suplementacji
👉 udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania
Lubisz dostawać upominki?
 Dla każdego pacjenta przygotowaliśmy prezent w postaci e-poradnika – „Jak prosto i skutecznie zmienić nawyki żywieniowe?"

przeglądaj

OCH!BAZAR

W najbliższą niedzielę na OCH! BAZAR lato u polskich projektantów spotkacie także nas. Poradnia Dietosfera jest jednym, z wystawców.
W strefie beauty będziecie mogli się zważyć na analizatorze składu ciała i porozmawiać z dietetykiem poradni Dietosfera. Reprezentować nas będzie Ewa Sypnik-Pogorzelska.

POZNAJMY SIĘ

przeglądaj

Ewa Sypnik-Pogorzelska w DDTVN

"Woda to źródło życia" - być może to banał, ale często zapominamy o tym, jak ważne jest nawadnianie naszego organizmu, który w 70 proc. składa się z wody. Woda jest nam niezbędna do przeprowadzania wszelkiego rodzaju procesów zachodzących w człowieku: od oczyszczania z toksyn po regenerację i nawadnianie tkanek. Jak skutecznie nawadniać organizm? Czy zwykła woda wystarczy? Czy kawa i herbata faktycznie odwaniają? O symptomach odwodnienia i dbaniu o gospodarkę wodną organizmu powiedziała w Dzień Dobry TVN dietetyk z poradni Dietosfera- Ewa Sypnik-Pogorzelska.

przeglądaj