W czym możemy pomóc?

zespol

Najważniejsze są dla nas wiedza i doświadczenie. Nasi specjaliści ds. żywienia człowieka to osoby z wyższym wykształceniem żywieniowym (SGGW oraz Warszawskim Uniwersytecie Medycznym) i 15 letnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Ciągłe szkolenia, konferencje i wykłady pomagają nam podnosić swoje kwalifikacje aby coraz lepiej pomagać pacjentom z różnymi dolegliwościami zdrowotnymi ale również w ciągle rozwijającym się temacie nadwagi i otyłości.  Dzięki temu możecie być pewni, że współpraca z Poradnią Dietetyczną Dietosfera zapewni wam najwyższy poziom obsługi w miłej i przyjaznej atmosferze.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do pacjenta, bo każdy jest inny, wyjątkowy - z tego powodu niemożliwe jest opracowanie jednego uniwersalnego jadłospisu, różne style życia wymagają zastosowania odmiennych rozwiązań. Swoim pacjentom pomagamy zrozumieć, że zmiany w stylu życia i zwyczajach żywieniowych są możliwe do realizacji, także dla osób zajętych codziennymi obowiązkami. Niech ciężka praca nie będzie wymówką przed dobrymi i racjonalnymi wyborami żywieniowymi i Twoim zdrowiem.

Posługujemy się profesjonalnym sprzętem do analizy składu ciała japońskiej firmy Tanita, więcej na ten temat przeczytasz w dziale Analiza składu ciała.

Oferta indywidualna poradni dietetycznej Dietosfera obejmuje (sprawdź "Co zyskujesz?"):

Przeczytaj jak możesz zapisać się na wizytę oraz jak powinieneś się do niej przygotować.