Oferta

W czym możemy pomóc?

02-11-2015

Najważniejsze są dla nas wiedza i doświadczenie. Nasi specjaliści ds. żywienia człowieka to osoby z wyższym wykształceniem żywieniowym i kilkuletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem.

Zobacz efekty

02-11-2015

Nasi dietetycy stawiają na trwałą zmianę nawyków żywieniowych, wierząc, że taki sposób działania pomoże Wam lepiej żyć – teraz i w przyszłości.

Przygotowanie do wizyty

02-11-2015

W trakcie pierwszej wizyty chcemy dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej. Informacje na temat Twojego stylu życia, aktywności fizycznej oraz upodobań kulinarnych posłużą nam do ułożenia jadłospisów.

Dla firm

02-11-2015

Działalność Poradni Dietetycznej Dietosfera obejmuje poza współpracą z pacjentami także szeroko pojętą ofertę dla firm. Wśród obszarów naszej działalności znajdują się także : edukacja żywieniowa (szkolenia i wykłady), wsparcie dla firm z branży spożywczej ( w tym opiniowanie produktów) oraz konsultacje eksperckie dla mediów.

Aktualności

Praktyki w poradni Dietosfera

26-07-2017

Ogłaszamy nabór na praktyki w poradni dietetycznej Dietosfera dla studentów i ewentualnie absolwentów dietetyki i żywienia człowieka.

Pod okiem naszych doświadczonych dietetyków możesz nie tylko "zaliczyć" zajęcia praktyczne wymagane na uczelni, ale także dużo się nauczyć :)

Aplikacje proszę wysyłać na adres- kontakt@dietosfera.pl

Zapraszamy!

Promocja wakacyjna

22-06-2017

Wreszcie WAKACJE!

Mamy z tej okazji dla Was niespodziankę! Właśnie ruszyła nasza- PROMOCJA na wakacje!
O co chodzi?
Już teraz umawiając się na konsultacje dietetyczną "Daj się poznać" zapłacisz nie 220 a 150 zł! Tak, dobrze czytasz. W dodatku przewidywany czas konsultacji to aż 90 minut z jednym z naszych dietetyków.
Za co płacisz?
Za konkrety! Podczas konsultacji wykonamy:
👉 analizę składu ciała wraz ze szczegółowym omówieniem wyników
👉 wywiad żywieniowy i zdrowotny z zaproponowaniem zmian, badań profilaktycznych czy ewentualnej suplementacji
👉 udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania
Lubisz dostawać upominki?
 Dla każdego pacjenta przygotowaliśmy prezent w postaci e-poradnika – „Jak prosto i skutecznie zmienić nawyki żywieniowe?"

OCH!BAZAR

22-06-2017

W najbliższą niedzielę na OCH! BAZAR lato u polskich projektantów spotkacie także nas. Poradnia Dietosfera jest jednym, z wystawców.
W strefie beauty będziecie mogli się zważyć na analizatorze składu ciała i porozmawiać z dietetykiem poradni Dietosfera. Reprezentować nas będzie Ewa Sypnik-Pogorzelska.

POZNAJMY SIĘ

Ewa Sypnik-Pogorzelska w DDTVN

22-06-2017

"Woda to źródło życia" - być może to banał, ale często zapominamy o tym, jak ważne jest nawadnianie naszego organizmu, który w 70 proc. składa się z wody. Woda jest nam niezbędna do przeprowadzania wszelkiego rodzaju procesów zachodzących w człowieku: od oczyszczania z toksyn po regenerację i nawadnianie tkanek. Jak skutecznie nawadniać organizm? Czy zwykła woda wystarczy? Czy kawa i herbata faktycznie odwaniają? O symptomach odwodnienia i dbaniu o gospodarkę wodną organizmu powiedziała w Dzień Dobry TVN dietetyk z poradni Dietosfera- Ewa Sypnik-Pogorzelska.

O nas

foto grupowe

Dla nas liczysz się przede wszystkim Ty, a dieta to coś więcej niż tylko jadłospis. Wiemy, że za pomocą odpowiednio dobranych posiłków możemy zadbać o Twoje zdrowie.Jeżeli planujesz zrzucić zbędne kilogramy, intensywnie trenujesz, jesteś przyszłą albo karmiącą mamą, z nami możesz liczyć na osiągnięcie założonych celów.

Video

Zespół

Kontakt

Dietosfera - Śródmieście
zobacz mapę dojazdową
Al. Jana Pawła II 80/B1
00-175 Warszawa
tel. (022) 258-97-47 lub 666 555 819
e-mail: kontakt@dietosfera.pl

 

Dietosfera - Praga
zobacz mapę dojazdową
ul. Grenadierów 38/2 (parter)
04-073 Warszawa
tel. (022) 258-97-47 lub 666 555 819
e-mail: kontakt@dietosfera.pl