Dlaczego Dietosfera?

dla firm

Dla nas liczysz się przede wszystkim Ty, a dieta to coś więcej niż tylko jadłospis. Wiemy, że za pomocą odpowiednio dobranych posiłków możemy zadbać o Twoje zdrowie. Jeżeli planujesz zrzucić zbędne kilogramy, intensywnie trenujesz, jesteś przyszłą albo karmiącą mamą, z nami możesz liczyć na osiągnięcie założonych celów. Wspomagamy proces leczenia w chorobach serca, zaburzeniach pracy nerek i wątroby oraz nadciśnieniu. Układamy diety dla osób z cukrzycą, celiakią, alergią, nietolerancją pokarmową oraz innymi schorzeniami metabolicznymi, w leczeniu których żywienie odgrywa kluczową rolę. Wiemy jak Ci pomóc, bo jesteśmy jedną z najdłużej istniejących na rynku poradni. Dietosfera działa już 10 lat.

 

Każdą osobę traktujemy indywidualnie, chcemy poznać Twoje upodobania i styl życia, dzięki czemu możemy dopasować jadłospis do Twoich potrzeb. Poświęcamy naszym  klientom wystarczająco dużo czasu, by móc dowiedzieć się jak najwięcej o nich, wysłuchać, ale i zebrać jak największą ilość cennych informacji. Wszystko po to, by ułożyć Ci idealnie dopasowaną dietę.

Pracujemy w programach żywieniowych na 2-3 miesiące lub dłużej - w zależności od tego jak dużo kilogramów chcesz zrzucić. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez dietę i nauczymy samodzielności w trakcie imprez, świąt, urlopów, czy kolacji biznesowych.
Tworzymy diety tak,  aby przepisy się nie powtarzały, produkty były ogólnodostępne i uwzględniały Twoje preferencje. Bierzemy pod uwagę sezonowość produktów i ich cenę.

Bardzo ważne jest dla nas także to, aby mieć z Tobą jak najlepszy kontakt. Dlatego w cenę programu  wliczone są już konsultacje i pomiary składu ciała. Zazwyczaj spotykamy się co 2 tygodnie, aby porozmawiać, zweryfikować dietę, ewentualnie coś zmodyfikować oraz sprawdzić efekty na analizatorze składu ciała.

Wszyscy nasi specjaliści to osoby kompetentne i doświadczone, a jednocześnie pogodne i otwarte. W naszym zespole pracują tylko osoby z wykształceniem kierunkowym po SGGW lub Uniwersytecie Medycznym.

Doświadczenie 10 lat pracy z indywidualnym pacjentami, ciągłe szkolenia i podnoszenie kwalifikacji również na wielu konferencjach daje nam dużą przewagę i wyróżnia nas na rynku.

Możemy się pochwalić już niebagatelną ilością zadowolonych i wdzięcznych klientów…4000 tysiące i jesteśmy gotowi na więcej!

Przyjdź do nas, a przekonasz się, jak wiele może znaczyć odpowiednio skomponowana dieta.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

 

Z nami poznasz nowy smak życia!