Realizacje

Wspieraliśmy kampanię społeczno-edukacyjną „Pora na pomidora, czyli jak tu nie kochać polskich warzyw i owoców" w 5 i 6 edycji . Kampania miała przypominać rodzicom i ich pociechom, jak zadbać o właściwy sposób odżywiania dzieci oraz młodzieży i przekonać ich do regularnego jedzenia polskich warzyw i owoców, które są cennym źródłem witamin i minerałów.

Na kanale Polsat Cafe w jesiennej ramówce 2015 rusza nowy program "Grzeszki na widelcu".

Dnia 8 marca z okazji  Dnia Kobiet nasi dietetycy zostali zaproszeniu do prowadzenia warsztatów w Olsztynie w Galerii Warmińskiej. Mimo pięknej pogody na dworze, spotkanie zgromadziło wiele kobiet .

Suszoną śliwkę jako formę przekąski zna chyba każdy z Nas. Jednak nie do końca wiemy jak wiele walorów zdrowotnych, jakościowych i kulinarnie różnorodnych ona w sobie kryje. Jest ona między innymi bogatym źródłem błonnika, potasu, witaminy K, witaminy B6 i co ważne nie zawiera dodatkowego cukru. Może być stosowana nie tylko jako składnik owocowo-orzechowej mieszanki, zabranej ze sobą do pracy czy szkoły, ale również komponuje się doskonale w połączeniu z mięsem czy rybą. Co ciekawe w formie puree może także zastąpić i tym samym zmniejszyć ilość dodanego cukru czy tłuszczu w danej potrawie.

16-17 września  2014 odbyły się dni zdrowia w Instytucie Lotnictwa.

W przyjemnych okolicznościach przyrody,  chętni  mogli sprawdzić swoją wydolność organizmu, sprawność i poćwiczyć refleks , zmierzyć swój skład ciała i skonsultować się  z dietetykiem z Dietosfery.  Wyniki zaskoczyły nas wszystkich…  naprawdę zaczynamy dbać o nasze zdrowie, oby tak dalej!

Czy śniadanie musi być nudne? Jak zachęcić niejadka do spożywania posiłków? Jak pięknie i zdrowo wyglądać od rana? Tego wszystkiego można było się dowiedzieć podczas  warsztatów kulinarnych dla dzieci i rodziców.

22 października 2013 roku odbyła się konferencja prasowa organizowana przez firmę Bonduelle. W miłej atmosferze Studia Kulinarnego- CookUp, razem z Pawłem Lorochem- prowadzącym, Dyrektorem Generalnym Bonduelle Plska S.A Romanem Czernickim, Dyrektor Marketingu -Anną Telakowiec, blogerem z Crust&Dust Adamem Gendźwiłłem oraz Ewą Sypnik- Pogorzelską- ekspertem do spraw żywienia z poradni Dietosfera,  rozmawialiśmy o walorach smakowych i odżywczych warzyw strączkowych oraz głównym bohaterze tego spotkania czyli nowym produkcie, który na polski rynek wprowadziła firma Bonduelle- warzywa „Gotowane na parze”.

Benefit TV to nowoczesny, pierwszy na rynku, profesjonalny projekt TV promujący sport, zdrowie i aktywny tryb życia w nowatorski i niekonwencjonalny sposób. Program dostępny jest na ponad 320 ekranach w wyselekcjonowanych ośrodkach sportowych na terenie całej Polski.

Przedstawiamy Wam, nasze „dziecko” – dopracowane do ostatniego szczegółu! „Dziennik Diety. Szczuplej dzień po dniu” to książka, która powstała w oparciu o doświadczenie i potrzeby Pacjentów. Przed Wami opracowany przez zespół Dietosfery, opatrzony praktycznymi radami profesjonalny dziennik do notowania przebiegu diety! Dziennik ten pasuje do wszystkich sposobów odżywiania, jakie obierzesz na drodze do wymarzonej figury. Wraz z nim otrzymasz niezbędne wskazówki, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał tego niezwykle skutecznego narzędzia do walki z niechcianymi kilogramami!